Kurs języka węgierskiego online – wydajna nauka przez Internet

Nauka języka węgierskiego nie musi być nudna ani skomplikowana. Zapisz się na nasz kurs online – to naprawdę proste!

Jeśli chcesz poznać nie tylko ten język, ale również historię i kulturę Węgier, zapisz się na kurs języka węgierskiego online. Szybko zdobędziesz nowe umiejętności i zaczniesz mówić w języku, który uważany jest za jeden z najtrudniejszych na świecie – ale nie z nami!
Nauka języka węgierskiego może wydawać się trudna, szczególnie osobom, które nigdy nie miały z nim styczności. Jednak kurs języka pod okiem doświadczonych lektorów – native speakerów to gwarancja, że szybko nauczysz się podstaw, zaczniesz mówić pierwsze stania i przejdziesz do swobodnych wypowiedzi i konwersacji. Próbna lekcja i test sprawdzający – GRATIS!

Każde spotkanie to aż 90 minut intensywnej nauki, w kameralnych grupach (5-7 osób), podczas której nie tylko nauczysz się komunikacji i poznasz kulturę Węgrów.

Kursy języka węgierskiego w naszym wydaniu to:

Wygodna nauka on-line

Możesz uczyć się komfortowo z domu, biura lub innego dowolnego miejsca. Ty decydujesz!

Kurs dla początkujących

Rozpocznij naukę z nami, a już wkrótce będziesz mógł porozumiewać się po węgiersku

Tylko konkretna wiedza

Nauczysz się praktycznego posługiwania językiem bez zbędnych definicji i bezużytecznej wiedzy.

Atrakcyjne ceny

Już od zaledwie 259 zł za 4 lekcje – każda po 90 minut.
Zapisz się do ??? i zyskaj aż 50 zł zniżki na pierwszy miesiąc nauki.

Dlaczego warto zapisać się na kurs języka węgierskiego?

Komu przyda się nauka języka węgierskiego? Język węgierski należy do grupy języków ugrofińskich – grypy niewielkiej, bo poza nim znajduje się w niej jeszcze tylko język fiński. Po węgiersku mówi obecnie około 14 milionów ludzi na świecie, nie tylko na Węgrzech, ale również na Słowacji, w północnej Serbii, zachodniej Ukrainie, a także w Austrii. 

Nauka języka węgierskiego z pewnością przyda się osobom, które z Węgrami wiążą swoją przyszłość edukacyjną lub zawodową – planują tam studiować lub pracować.

Korzyści z nauki węgierskiego w naszej szkole

Dlaczego warto postawić na naukę pod okiem naszych lektorów?

Kurs języka węgierskiego – ucz się pod okiem najlepszych

Zapisując się na nasz kurs języka węgierskiego online, możesz mieć pewność, że będziesz uczyć się pod okiem najlepszych specjalistów. Nasi lektorzy to native speakerzy, dla których język węgierski jest ojczysty bądź też doświadczeni wykładowcy, językoznawcy i osoby z dużym doświadczeniem dydaktycznym

Nauka języka węgierskiego będzie z nimi wspaniałą przygodą – poznasz wszelkie zawiłości języka, nauczysz się swobodnie komunikować, a także pozbędziesz się lęku przed mówieniem w obcym języku.

Kurs języka węgierskiego online pozwoli Tobie przełamać bariery językowe, budować pierwsze własne wypowiedzi, rozmawiać po węgiersku z osobami, od których nauczysz się prawidłowego akcentu, wymowy i stosowania języka w praktyce. Nauka języka węgierskiego będzie prostsza niż myślisz, a satysfakcja z nowych umiejętności – bezcenna.

Zapisz się na kurs języka węgierskiego i ucz się pod okiem profesjonalnych lektorów, którzy są prawdziwymi native speakerami.

Nauka języka węgierskiego – wybierz dobrą szkołę

Oferta szkół językowych, które prowadzą zajęcia online z roku na rok rośnie. Nie każda oferuje jednak naukę na odpowiednim poziomie. Jeśli interesuje Cię nauka języka węgierskiego, wybierz szkołę, która ma odpowiednią renomę, doświadczenie edukacyjne, a także sprawdzonych, profesjonalnych lektorów. Nauka języka węgierskiego online będzie przyjemna i skuteczna tylko wtedy, gdy zajęcia będą zachęcające, ciekawe i pełne wartościowych treści. Taką ofertę ma nasz kurs języka węgierskiego online. Zapisz się już dziś i przekonaj się, jak szybko język węgierski zacznie być dla Ciebie coraz łatwiejszy.

Kurs języka węgierskiego – zalety lekcji online

Nauka języka węgierskiego przez internet to szereg korzyści dla słuchaczy. Przede wszystkim, umożliwia zajęcia we własnym domu, co pozwala zaoszczędzić czas na dojazdach. Gdy rozpoczyna się kurs języka węgierskiego, wystarczy, że odpalisz komputer, zalogujesz się na platformę edukacyjną i możesz uczestniczyć w zajęciach. 

Nauka języka węgierskiego przez internet odbywa się w niewielkich, kameralnych grupach, co daje kursantom spory komfort. Kurs języka węgierskiego może być wtedy bardziej efektywny – podczas zajęć lektor ma możliwość poświęcenia czasu każdemu z uczniów.

Poznasz coś więcej niż tylko język

Ale jeśli myślisz, że nasz kurs węgierskiego online ograniczy się tylko do nauki pisania, czytania i mówienia – czeka Cię bardzo miła niespodzianka.

Nasi lektorzy kochają Węgry i chętnie dzielą się tą miłością ze wszystkimi kursantami. Właśnie dlatego, obok klasycznej nauki języka, poznasz również kulturę oraz zwyczaje tego regionu i mamy nadzieję, że…
zakochasz się w nim tak samo, jak my 😊!

 Opinie na temat kursów języka węgierskiego

Oto oceny naszych kursantów

Poznaj swojego lektora języka węgierskiego

Cześć! Z tej strony – Németh Szabolcs

Szabolcs Németh jest absolwentem kierunków filologia węgierska i język węgierski jako obcy na Uniwersytecie im. Loránda Eötvösa (ELTE) w Budapeszcie. Od 2005 roku pracuje jako wykładowca na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prowadząc zajęcia związane z nauką języka i kultury węgierskiej. Zajmuje się teorią nauczania języka węgierskiego jako obcego, tłumaczy z języka polskiego na język węgierski, promuje język i kulturę węgierską nie tylko w ramach zajęć i jako opiekun studenckiego Koła Hungarystów, ale również podczas wydarzeń takich jak Poznański Festiwal Nauki i Sztuki. Współautor węgierskojęzycznej części portalu darmowej wielojęzycznej internetowej platformą e- learningową „Testu.eu”, umożliwiającą łatwe i szybkie tworzenie quizów, testów i ćwiczeń przeznaczonych do nauki języków obcych.

Nauka języka węgierskiego online – krok po kroku

Zobacz, jakie to proste

1. Zapisz się na kurs

Określ preferowane dni i godziny nauki.

2. Uczęszczaj na zajęcia

Ucz się i rozwijaj swoje umiejętności online – tak, jak Ci wygodnie.

3. Wykorzystuj znajomość węgierskiego, jak chcesz

W pracy, w szkole, na wakacjach i na co dzień 😊!

Ile kosztuje kurs języka węgierskiego?

Od 34 zł za godzinę lekcyjną

cały kurs1614 zł
cały kurs – raty6 X 279  (płatność do 5 dnia miesiąca)
miesięczna płatność*309 zł

* w przypadku takiej płatności, z kursu można zrezygnować w każdej chwili (nie zwracamy za miesiąc opłacony z góry).


Tylko 269 zł za 4 spotkania od po 90 minut w miesiącu, w ramach których czekają na Ciebie:

Szybka, wydajna i wysokiej jakości nauka języka węgierskiego

Darmowe podręczniki w wersji elektronicznej

Regularne testy sprawdzające Twoje postępy

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Pomoc lektorów (także po zajęciach)

Rozpocznij naukę węgierskiego już teraz

Czekamy tylko na Ciebie

Osiągnij maksymalne rezultaty nauki języka obcego, za sprawą wsparcia doświadczonych lektorów oraz pracy w małych, kameralnych grupach.

Wybierz poziom, dni i godziny nauki i zapisz się na zajęcia. Sprawdzona kadra, tylko wartościowa edukacja, a do tego pierwsza lekcja i testy sprawdzające za darmo.
Nic nie ryzykujesz. Zapisz się na bezpłatną lekcję próbną i dopiero po niej zdecyduj, czy chcesz kontynuować naukę.    Kontakt: BLKN
    PIB: 6443556202
    Sosnowiec, Polska
    www.blkn.pl
    kontakt@blkn.pl