Kurs języka węgierskiego online – wydajna nauka przez Internet

Ucz się skutecznie języka chorwackiego online – wydajna i indywidualna nauka przez internet

Czy wiesz, że język chorwacki może otworzyć przed Tobą drzwi do niesamowitej przygody? Jeśli chcesz opanować ten język i zanurzyć się w fascynującą kulturę Chorwacji, to jesteś we właściwym miejscu!

Zapraszamy na nasz kurs języka chorwackiego, gdzie nauka staje się przyjemnością. Nasze lekcje są pełne humoru i ciekawostek, które sprawią, że zapamiętasz nawet najtrudniejsze zwroty. Już nie będziesz tylko turystą, ale członkiem lokalnej społeczności!

Nasi lektorzy to prawdziwi native-spikerzy.

Indywidualne lekcje języka chorwackiego to najlepszy sposób na naukę języka! Nauczyciel poświęca czas tylko Tobie przez co nauka jest znacznie szybsza i wydajniejsza.

Kursy języka chorwackiego w naszym wydaniu to:

Wygodna nauka on-line

Odkryj wygodę nauki online, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Teraz możesz zgłębiać tajniki języka chorwackiego z wygodnego fotela w swoim domu, własnego domu, biura lub dowolnego miejsca, które wybierzesz!

Dopasowany poziom zajęć

Nasze kursy języka chorwackiego dostosowane są do wszystkich poziomów zaawansowania, od totalnego początkującego aż po zaawansowany poziom C1. 

Jesteśmy w pełni elastyczni i możesz zmieniać grupy w dowolnym momencie.

Tylko konkretna wiedza

Zapomnij o zbędnych zwrotach i monotonnym uczeniu się słówek na pamięć! 

Nasza metoda nauki koncentruje się na praktycznych umiejętnościach językowych, które naprawdę Ci się przydadzą w prawdziwej rozmowie.

Atrakcyjne ceny

Odkryj naszą wyjątkową ofertę trzech różnych pakietów cenowych. Teraz możesz wybierać spośród pojedynczych lekcji, pakietu 10 lub pakietu 20 lekcji. Im więcej zajęć zdecydujesz się nabyć, tym korzystniejsza cena.

Dlaczego powinieneś znać język chorwacki?

Język chorwacki należy do grupy językowej słowiańskiej, ściślej do grupy języków południowo-słowiańskich i trochę przypomina język polski. Dlaczego powinieneś się go nauczyć?

Chorwacja jest piękna! Ale to nie wszystko. Wraz z sąsiednimi państwami stanowi rynek prawie 20 milionów konsumentów otwartych na nowe produkty i usługi. Warto więc uczyć się języka w celach biznesowych. 

 W grupach często trudno utrzymać pełne skupienie, ponieważ inni uczniowie mogą mieć odmienne tempo nauki. W naszym indywidualnym kursie języka chorwackiego, Ty jesteś w centrum uwagi!

Korzyści z indywidualnej nauki chorwackiego w naszej szkole

Dlaczego warto postawić na naukę pod okiem naszych lektorów?

Zafunduj sobie niesamowitą przygodę

Pragniesz poznać tajemnice słonecznej Chorwacji i opanować jej piękny język? Przygotuj się na niesamowitą przygodę z dołącz do naszego kursu języka chorwackiego online!

Zapraszamy Cię do odkrycia prawdziwego serca Chorwacji podczas naszych dynamicznych lekcji sam na sam z naszym lektorem! 

Pod okiem czujnym okiem nauczyciela opanujesz język, który otworzy przed Tobą drzwi do tego niezwykłego kraju. Ale to nie wszystko! Nasz kurs to również okno na chorwacką kulturę i tradycję.

 Opinie na temat kursów języka węgierskiego

Oto oceny naszych kursantów

Poznaj swojego lektora języka chorwackiego

Cześć! Jestem dr Ana Majetić

Dr Ana posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka chorwackiego jako obcego. Po ukończeniu studiów w zakresie języka i literatury chorwackiej oraz polskiej pracowała jako lektor języka chorwackiego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Następnie była związana zawodowo z Uniwersytetem Jagiellońskim, gdzie w 2019 roku uzyskała tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa.

Od powrotu do Chorwacji mieszka na wyspie Prvić, znanej jako miejsce urodzenia Fausta Vrančicia, jednego z najwybitniejszych chorwackich lingwistów, autora pierwszego słownika języka chorwackiego. Również tutaj zajmuje się nauczaniem swojego ojczystego języka, prowadząc indywidualne i grupowe zajęcia dla studentów z różnych krajów.

Nauka języka chorwackiego online – krok po kroku

Zobacz, jakie to proste

1. Zapisz się już teraz na nasz wyjątkowy kurs!

Dostosuj poziom zajęć do swoich potrzeb i ciesz się elastycznymi godzinami nauki.

2. Weź udział w naszych lekcjach online!

Rozwijaj swój potencjał językowy online tam, gdzie czujesz się najbardziej komfortowo.

3. Wykorzystaj zdobytą wiedzę z na wiele sposobów!

Przełam bariery językowe w pracy, podróżuj z łatwością i pobijaj świat!

Ile kosztuje kurs języka chorwackiego?

Cena to 99 zł za 1 zajęcia

Tylko 99 zł za 60-minutowe spotkanie 1 na 1 z zawodowym lektorem – native speakerem, w ramach których czekają na Ciebie:

Sprawna i przyjemna nauka języka chorwackiego

Podręczniki w formie elektronicznej bez dodatkowych opłat

Regularne testy, które oceniają postępy w nauce

Certyfikat potwierdzający udział i zakończenie kursu

Wsparcie lektorów dostępne także poza zajęciami

CENNIK indywidualnych zajęć z języka chorwackiego

Zakup tylko 1 lekcji po 60 minut120 zł
Zakup pakietu 10 lekcji po 60 minut110 zł za 1 lek.
Zakup pakietu 20 lekcji po 60 minut99 zł za 1 lek.

Rozpocznij naukę języka chorwackiego już teraz

Czekamy tylko na Ciebie na naszch zajęciach!

Gotowy na naukę języka online? Dopasuj poziom i harmonogram zajęć do swoich preferencji i zapisz się na nasz kurs języka węgierskiego.

Przygotuj się na naukę w komfortowej atmosferze, czerpiąc radość z odkrywania tajemnic języka chorwackiego.  Kontakt: BLKN
  PIB: 6443556202
  Sosnowiec, Polska
  www.blkn.pl
  kontakt@blkn.pl

  Chcesz nauczyć się innego języka?